Головна » Файли » Мої файли

Фестиваль «Гармонія руху»
24.11.2012, 20:18

Впровадження упродовж фестивального життя різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності були створені сприятливі умови: проведено інтегроване заняття в першій молодшій групі «Веселка» «Пригоди Колобка» - вихователь Саренко Ольга Миколаївна.

Музичний керівник Бакуменко Л. Є. підготувала лялькову виставу валеологічного спрямування «Зайчик застудився»

Для старшої групи «Тюльпан» - вихователь Литвин Л. М., музичний керівник Бакуменко Л. Є. розважалися «На балу у Попелюшки.» (Музична розвага).

Фіз. інструктор Здор А. В. Разом з вихователем старшої групи «Лілея» Вандою Т. В. підготували спортивну розвагу «Запрошення в Простоквашено».
(старша група «Лілея» спортивна розвага «Запрошення в Простоквашино»)


Протягом дня в дитсадку День здоров’я «Ай-болит поспішає на допомогу» - це формування понять про здоровий спосіб життя, відчуття краси та гармонії в людських стосунках, формування естетичного смаку, щирість у взаємовідносинах дорослих та дітей.


(старша група «Тюльпан» День здоров'я «Ай-болить»)

Фіз. інструктор Здор А. В., вихователь Скляр С. О. та музичний керівник Бакуменко Л. Є. завершують тиждень фестивалю «Гармонія руху» фізкультурно-музичним святом «Тато, мама, я – спортивна сімя».


     Проведення фестивалю в ДНЗ показав, що протягом усіх днів свята, завжди відчувається піднесено - святковий настрій серед дітей та батьків, відчувається мобілізація сил та енергії, підпорядкованість поставленій меті. Кожна дитина проявила себе в декількох видах діяльності, активну участь у святі взяли батьки, бабусі, дідусі, а розваги, хороводи, ігри, конкурси, змагання сприяють статусу кожної дитини, можливість реалізувати своє «Я», усвідомлюючи цінність здоров’я, його значення для повноцінної життєдіяльності,  прагнуть  брати активну  участь в оздоровчих та фізкультурно-розважальних заходах, виявляють позитивне ставлення до національних та сімейних оздоровчих традицій.
Категорія: Мої файли | Додав: гуртова
Переглядів: 1088 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: