Головна » Файли » Мої файли

«Хай зима лютує – ми птахів підготуємо»
14.01.2013, 13:07

Природа – найперший вихователь і вчитель, адже навчає малят бачити красу довкілля, помічати найдрібніші деталі , прислухатися до мелодії світу, бережно, з турботою ставитися до всього що їх оточує, радіти життю.

Розширення уявлень дітей про птахів - перелітних й тих, що зимують. Формування у них усвідомлення своєї ролі в житті пернатих друзів здійснюється протягом усього дошкільного дитинства.

У нашому ДНЗ №12 «Світлячок» організований цікавий огляд-конкурс «Найкраща годівничка для зимуючих птахів» на ігрових майданчиках – одна з форм методичної роботи, яка стимулює мотиваційні процеси освітньої діяльності педагогів з дітьми.


Конкурс сприяє впровадженню інновацій спрямованих на реалізацію завдань сфери «Природа» та їхнього розвитку: фізичному, соціально-моральному, емоційно-ціннісному, пізнавальному, художньо-естетичному, мовленнєвому та креативному.


Готуючись до тематичної розваги «Хай зима лютує – ми птахів підготуємо» діти принесли годівнички, які виготовили вдома разом з батьками, поділилися враженнями. Кожна годівничка була оглянута, оцінена. Вони були настільки різні, оригінальні, кожна по-своєму була найкраща. Під час прогулянки вихователі з дітьми розвішували годівнички, насипаючи в них корм.


Основна мета всіх працівників – через красу що оточує вихованців у закладі, виховувати внутрішню красу душі, красу вчинків, почуттів, бажання цінувати, любити, берегти та примножувати рідну природу.

 

Категорія: Мої файли | Додав: гуртова
Переглядів: 1168 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: