Головна » Файли » Мої файли

Тиждень безпеки дитини
04.12.2013, 20:23

             Орієнтуючись на вимоги Базового компонента дошкільної освіти (редакція 2012 року) та взявши до уваги напрацьований досвід, педагоги дошкільного закладу розробили систему роботи з ознайомлення дошкільників з правилами безпечної поведінки та формування практичних навичок.

 

Напрями роботи.

 

1. Методична підготовка працівників закладу.

         Для педагогів та інших працівників закладу проводять тематичні семінари-практикуми, інструктажі та виробничі наради, розроблено методичні рекоментації щодо роботи за цим напрямом, постійно поповнюється добірка інформаційних матеріалів.

2. Просвітницька діяльність серед батьків.

          Батькам надають консультації з питань особливостей формування вмінь та навичок безпеки життєдіяльності дітей.

          На видному місці в коридорі дитячого садка розміщено стенди «Куточок безпеки життєдіяльності», в роздягальнях усіх вікових груп оформлено змінні (відповідно до пори року) тематичні бюлетені: «Як вберегтися від застуди та грипу», «Правила безпечного відпочинку влітку», «Небезпечні розваги взимку», - які містять цінну інформацію для батьків, працівників закладу та дітей.

3. Освітня робота з дітьми.

           Один раз на тиждень з кожною віковою групою, починаючи з молодшого дошкільного віку, проводять різні форми роботи, спрямовані на ознайомлення вихованців з правилами безпеки життєдіяльності у довкіллі та формування практичних навичок. Доброю традицією закладу стало проведення 2 рази в  рік  Тижня безпеки дитини, під час якого дошкільнята отримують яскраві враження, закріплюють набуті знання і вправляються в їх практичному застосуванні.

           Кожен день такого Тижня має свій напрям, тему, певні форми, методи і прийоми освітньої роботи відповідно до пори року, актуальності тієї чи іншої проблеми, рівня сформованої у дітей певного віку життєвої компетентності.


 

Категорія: Мої файли | Додав: гуртова
Переглядів: 240 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: