Головна » 2018 » Вересень » 7 » День фізичної культури та спорту
10:57
День фізичної культури та спорту

       Напередодні у ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку пройшло спортивне свято до Всеукраїнського Дня фізкультури та спорту. Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійною, була життєрадісною, виросла повноцінним громадянином, вона повинна бути, насамперед, здоровою.

    Основою всебічного розвитку дитини дошкільного віку є її повноцінний фізичний розвиток та стан здоров’я. Цілеспрямована педагогічна робота з фізичного виховання у дошкільному навчальному закладі передбачає вирішення оздоровчих, виховних та освітніх завдань, реалізація яких органічно пов’язана з активною руховою діяльністю дітей дошкільного віку. Відзначаючи День фізичної культури та спорту у дошкільному закладі, відбулося спортивне свято «Зі спортом дружи – здоровˈя бережи». Діти розділилися на три команди — «Лілея», «Пролісок» та «Тюльпан» і влаштували змагання. Дітям було цікаво приймати участь у іграх. А перемогла, як завжди, дружба!

        В кінці свята завідувач Юрченко Світлана Дмитрівна привітала усіх дітей зі святом і нагородила малят грамотами та медалями.

Переглядів: 18 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: