Головна » 2017 » Травень » 19 » День народження ДНЗ №12 "Світлячок" загального розвитку
День народження ДНЗ №12 "Світлячок" загального розвитку

Насправді святковим видалося 16 травня для вихованців, працівників та батьків ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку. В цей день ми відзначаємо традиційне свято нашої дитсадкової родини – «День народження Світлячка». Дуже відповідально, заздалегідь готуються до свята як дорослі, так і діти: усі виважено підходять до вибору костюма, готують атрибути, прикрашають групи та майданчики. Педагоги та працівники підготували програму святкового дня, створили разом з батьками виставку подарунків, провели відповідні заходи у кожній віковій групі – спортивні розваги, веселі ігри, конкурси для малюнків.

Завершилося святкування концертом, в якому взяли участь діти, батьки, вихователі, а також гості із Центру естетичного виховання - вокальний колектив «Соняшник» і ансамблю народного та сучасного танцю «Екзотика».

Таке свято виховує любов, повагу, гордість за свій дошкільний заклад, його педагогів, всіх працівників, а також забезпечує тісний взаємозв’язок батьків, дітей, педагогів у вихованні підростаючого покоління.

Переглядів: 68 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0