Головна » 2017 » Листопад » 10 » День української писемності та мови у дитячому садку
День української писемності та мови у дитячому садку

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

Панас Мирний

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янскої писемності  Кирила та Мифодія.

Саме в цей день у нашому садочку діти старших груп  зі своїми вихователями та музичним керівником підготували "Свято української поезії", запросили менших дошкільників аби показати малечі милозвучність української мови. Діти згадали  українських поетів, поетів рідного краю, вправлялися у читаннні віршів українською, співали пісень, вчилися римуванню, грали в народні ігри та навіть затанцювали гопака і улюблений флешмоб!

Переглядів: 20 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0