Головна » 2018 » Вересень » 3 » День Знань
День Знань

Тільки-но барвистий вересень ступив на поріг, для засмаглих, активних та сповнених енергією дошкільників розпочався новий навчальний рік. Третього вересня в нашому дошкільному закладі №12 «Світлячок» загального розвитку пройшло свято - День Знань.

Цікава зустріч із казковими гостями, разом з якими малюки вирушили до дивовижної країни Знань, викликала радісні емоції.

Діти з задоволенням співали, танцювали, декламували вірші, приймали участь в рухливих іграх-естафетах, відгадували загадки, тобто проявляли свою творчість.

Завідувач Юрченко Світлана Дмитрівна привітала дітей та педагогічний колектив з початком нового навчального року. Побажала усім присутнім творчої наснаги, здійснення всіх задумів, мудрості і здоровˈя.

День Знань - залишив приємні спогади у серцях маленьких дошкільнят.

Переглядів: 20 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0