Головна » 2018 » Січень » 22 » ДеньСоборності та Свободи України в дошкільному навчальному закладі «Світлячок»
ДеньСоборності та Свободи України в дошкільному навчальному закладі «Світлячок»

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в дошкільному навчальному закладі «Світлячок» проведено ряд заходів.

Для дітей  дошкільного віку  були проведені заняття «Єдина навіки країна», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», переглянувли пластиліновий мультфіль, що створив учень Вадим Болдурат, відеопрезентацію, яка дала змогу закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності та вдома разом з батьками діти створили власні сюжети на тему « У серці кожної дитини живе любов до України». Кращі роботи були виставлені на однойменній виставці художніх робіт закладу.

Колектив закладу мав змогу поринути в часи становлення Української держави під час години спілкування "Наша сила в єдності"  Переглянули педагоги і відео з циклу «Собор на крові», серія «Єдина держава-спільна історія». Не забули нагадати про цю подію і батькам вихованців, для яких вихователі в куточках організували виставки матеріалів пов’язаних із історією відзначення Дня Соборності та Свободи України.

Переглядів: 63 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0