Головна » 2018 » Червень » 19 » Екскурсія до ЦЕНТУМу
Екскурсія до ЦЕНТУМу

15 червня діти нашого садочка груп "Тюльпан та ""Лілея" побували на екскурсії у ЦЕНТУМі. Їх радо приймали  працівники, педагоги центру - провели змістовну та цікаву ексккурсію - дітям розповідали про догляд і показували кімнатні та городні рослини, пояснили та показали як потрібно піклуватися про  тварин, а  діти привезли  з собою корм для них. Педагоги провели майстер-клас і виготовили разом з дітками закладки для книжечок. Як підсумок  - не відпустили без гостинців - напоїли смачним чає з лікарських рослин та нагодували  печивом. Дякуємо Вам,  колеги, за роботу, за змістовні розповіді і чудовий настрій, з яким наші діточки і ми поверталися у рідний садочок, а також дякуємо нашим батькам за організацію поїздки до ЦЕНТУМу - корисну справу легше робити разом!

Переглядів: 31 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0