Головна » 2016 » Листопад » 6 » Гості - дошкільнята із ДНЗ № 2 «Оленка»
Гості - дошкільнята із ДНЗ № 2 «Оленка»

2 листопада 2016 року у ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку завітали в гості дошкільнята із ДНЗ №2 «Оленка».

Гостей радо зустрічала адміністрація закладу та справжня Дівчина-Осінь. Дітлахи приїхали подивитися народознавчу кімнату «Світлиця». Методист закладу, Лобанова Неля Миколаївна, розповіла дітям для чого створена ця кімната та що в ній знаходиться. Дошкільнята з великим зацікавленням слухали про український побут, оселю, український одяг, чим займалися люди раніше, які страви готували, які пісні співали, яке вбрання носили, які танці виконували, якими іграшками гралися, які звичаї та традиції мали. Діти  довго розглядали експонати, ставили запитання екскурсоводу, і в дарунок отримали в'язку бубликів.

Національно-патріотичне виховання має пріоритетний напрямок у виховному процесі дошкільників ДНЗ № 12 «Світлячок». Завдяки творчому пошуку педагогів закладу цей напрямок  вдало впроваджується через цікаві заняття та народознавчі свята в музеї.

Переглядів: 69 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0