Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Громадська акція «Запобігти, врятувати, допомогти»
Громадська акція «Запобігти, врятувати, допомогти»

17 жовтня 2016 року в ДНЗ «Світлячок» засвітилися вогники рятувального автомобіля – це представники Миргородського відділу ГУДСНС Укрвїни в Полтавській області завітали до діток і працівників з громадською акцією «Запобігти, врятувати, допомогти». Мужні рятувальники розповідали діткам про роботу пожежно-рятувального підрозділу, пожежне оснащення, демонстрували спеціалізований автомобіль та його можливості.

Скільки радості і захоплення було в очах діток, коли рятувальники дозволили приміряти шолом, потримати справжній рукав для гасіння вогню, поспостерігати і сфотографуватися у спецмашині.

Малеча пригадали як знаходити вихід із ситуації в разі пожежі, вкотре закріпили правила безпеки та правила виклику пожежників за номером «101», вочевидь познайомитися з професією пожежника.

Переглядів: 58 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0