Головна » 2016 » Квітень » 30 » Методичне об'єднання вихователів ДНЗ
Методичне об'єднання вихователів ДНЗ

28 квітня в ДНЗ №12 "Світлячок" відбулося методичне об'єднання для вихователів дошкільних закладів міста з теми "Музейна педагогіка в дошкільному закладі". Запрошені педагоги дошкільних навчальних закладів та методист відділу освіти Силко В.П., переглянули практичну роботу:

- інтегроване заняття "Від зернини до хлібини" в середній групі "Ромашка" в осередку міні-музею "Хліба". Підготували та провели вихователі Зінченко Л.М., Скляр С.О.;

- інтегроване заняття-гра "Я екскурсовод" в етнографічній кімнаті українського побуту "Світлиця" в старшій групі "Лілея". Підготувала та провела вихователь Ванда Т.В.

По закінченню роботи методичного об’єднання всі присутні переглянули презентацію роботи ДНЗ з даної теми, та обговорили надані методичні рекомендації для впровадження даної теми в освітньо-виховний процесс ДНЗ міста.

Методичні рекомендації:

1. Впроваджувати музейну педагогіку в навчально-виховний процесс для підвищення національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку.
  2. Виховувати у дітей любов до рідного краю, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, рідної мови, національних цінностей українського народу, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля засобами музейної педагогіки.
  3. Активізувати пізнавальну діяльність дітей дошкільного віку, розвивати творчі нахили і здібності, збагатити їхню емоційно-чуттєву сферу.
  4. Створювати у дошкільному навчальному закладі відповідний розвиваючий освітній простір:
  • музей, міні-музей;
  • поповнювати і використовувати етнографічний матеріал у освітньо-виховному процесі;
  • при оформленні приміщень та організації виставок враховувати сезонність календарно-обрядових свят.
  1. Пропагувати відвідування дітьми та їхніми батьками музеїв, виставок, презентацій.

Переглядів: 106 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0