Головна » 2016 » Листопад » 20 » Музичне свято "Хай у серці кожної дитини живе любов до України"
Музичне свято "Хай у серці кожної дитини живе любов до України"

17 листопада 2016 року у ДНЗ №12 «Світлячок» пройшов цікавий захід національно-патріотичного  спрямування на тему «Хай у серці кожної дитини живе любов до України». Діти старших груп, «Ромашка» та «Барвінок» створили цікаву розвагу з піснями, віршами, танцями та українськими народними іграми. До свята долучилися завідувач  дитячого закладу, Юрченко Світлана Дмитрівна, та завуч ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Панаса Мирного, Кононенко Наталія Анатоліївна, яка з радістю спостерігала за своїми майбутніми першокласниками. А глядачами цього дійства стали дітки середніх груп. Такі заходи сприяють розвиткові національно-патріотичного виховання маленьких дошкільників, вчать дітей бути патріотами своєї країни, гордості за український народ.  А ще цьому в ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку сприяє народознавча кімната «Світлиця», де часто проходять цікаві заняття та свята. Діти можуть тут доторкнутись до минулих років українського народу, їхнього побуту, звичаїв, одягу, обрядів, символів та багато іншого цікавого та корисного для їхнього розвику.

Переглядів: 106 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0