Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Музично-фізкультурна розвага «Веселі козачата».
Музично-фізкультурна розвага «Веселі козачата».

14 жовтня є особливим днем для України. В цей день відзначають одразу декілька свят. День козацтва, Свято Покрови, День захисника України.

Впереддень цих важливих для нашої країни дат в ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку діти старших груп «Незабудка» та «Калинка» разом з інструктором фізичним (Харитонова К.Р.), вихователями (Ткачук Т.С., Купенко Т.О.) та керівником музичним (Бакуменко Л.Є.) провели музично-фізкультурну розвагу «Веселі козачата». В ході різних спортивних ігор діти показали свій козацький дух, міць, витривалість, спритність – змагаючись в естафетах також співали пісні, розповідали вірші, прислівˈя, загадки. Свято пройшло в атмосфері дружби, взаємодопомоги.

Колектив ДНЗ №12 «Світлячок» щиро вітає всіх зі святом. Зичимо щастя, радощів та благополуччя.

Зі святом Вас!

Переглядів: 288 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0