Головна » 2013 » Квітень » 4 » Семінар для завідувачів та вихователів-методистів всіх дошкільних закладів міста Миргород

27 Березня 2013 року в ДНЗ №12 «Світлячок» відбувся семінар для завідувачів та вихователів-методистів всіх дошкільних закладів міста.

Тема семінару: Формування творчої компетентності дошкільників через художньо-естетичний розвиток відповідно до Базової програми розвитку дошкільного віку «Я у світі».

Мета семінару:

-  підвищення фахової майстерності педагогів з питань впровадження в педагогічній практиці значення художньо-естетичного розвитку дітей, який передбачає сформованість у них уяви, фантазії, сенсорних відчуттів, естетичного сприйняття, образного мислення, що ґрунтується на формуванні вміння відчувати, бачити гарне в об’єктах довкілля, порівнювати і оцінювати їхні естетичні ознаки та вносити елементи прекрасного в життя.

- ознайомлення з методикою К. Орфа навчання грі на саморобних музичних інструментах.

ПЛАН РОБОТИ СЕМІНАРУ

1.              Виступ методиста закладу Лідії Іванівни Жижко на тему: Формування творчої компетентності дошкільників через художньо-естетичний розвиток відповідно до вимог Базової програми розвитку дошкільного віку «Я у світі»

2.             Виступ психолога закладу Вікторії Віталіївни Бешти на тему: Психологічні аспекти розвитку дітей дошкільного віку під час художньо-естетичної діяльності.

3.             Перегляд музичної казки «Гарна хатка у Курчатка» з використанням музичних інструментів за методикою Карла Орфа в старшій групі «Тюльпан» - під керівництвом музичного керівника закладу Людмили Єгоровни Бакуменко.

4.             Майстер клас навчання грі на саморобних музичних інструментах за методикою Карла Орфа.

5.             Виставка робіт дітей, батьків з дітьми, вихователів з дітьми з художньо-естетичного розвитку з використанням нетрадиційних технік: малювання, пластилінографії, квілінгу, оригамі, конструювання, аплікації тощо.

Переглядів: 240 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0