Головна » 2018 » Березень » 5 » Семінар-практикум "Формування творчої особистості"
10:16
Семінар-практикум "Формування творчої особистості"

27.02.2018 у ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку відбувся семінар-практикум: «Формування творчої особистості» (вихователь-методист Лобанова Неля Миколаївна) в першій частині заходу було проведено заняття з художньо-продуктивної діяльності з використанням здоров`язберігаючої технології ізотерапії у групі середнього дошкільного віку «Зустріч з казкою» (вихователь Ванда Тетяна Василівна).

У другій частині семінару-практикуму вихователь-методист Лобанова Н. М. підготувала відео презентацію та екскурс в історію досліджень творчості видатними науковцями дошкільної освіти, зокрема: К. Ушинським, С. Русовою, Є Фльоріною, Л. Виготським, Н. Сакуліною, Н. Карпінською, Т. Дороновою, В. Сухомлинським.

Після теоретичного висвітлення цікавою була практична частина, в ході якої вихователі виконували креативні завдання: вправи «Асоціації», «Знайомство», «Мозковий штурм», «Перевертні» «Дерево вражень».

На завершення семінару-практикуму педагоги закладу представили свої творчі роботи під назвою «Аукціон талантів». Цьому передував конкурс «Скарбничка творчих здібностей».

До заходу долучилася методист методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради Гречка Любов Михайлівна, яка побажала колективу педагогів продовжувати творчо підходити до виховання дітей дошкільного віку, а також продовжувати роботу з художньо-естетичного розвитку, що і є напрямком усього закладу.

Завідувач ДНЗ Юрченко Світлана Дмитрівна підвела підсумок семінару


$IMAGE2$

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 231 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: