Головна » 2014 » Квітень » 16 » Свято присвячене 200 – річчю з Дня народження Великого Кобзаря
Свято присвячене 200 – річчю з Дня народження Великого Кобзаря

В цьому році все прогресивне людство планети вшановує пам’ять Великого Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка.

До цієї знаменної дати готувалися і педагоги з дітьми в нашому дошкільному закладі.  Вивчались вірші, пісні, проводились читання віршів поета, екскурс в минуле по творах Т. Г. Шевченка. Заключним етапом було свято присвячене 200 – річчю з Дня народження Великого Кобзаря. За цікавим змістовним сценарієм вихователь Жадько Наталії Олексіївни разом з керівником музичним Бакуменко Людмилою Єгорівною та дітьми старших груп «Ромашка» та «Барвінок» провела музично – літературну композицію « Т. Г. Шевченко в піснях українського народу». Діти декламували вірші, співали пісні, танцювали таночки. Свято пройшло цікаво і урочисто.

Переглядів: 100 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0