Головна » 2017 » Вересень » 21 » Тиждень олімпійських змагань
Тиждень олімпійських змагань

В ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку проведено заходи спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

На спортивне свято  "Веселі старти" був запрошений тренер з футболу ДЮСШ Хітько Дмитро Олександрович.

Під час проведення спортивних змагань між старшими групами «Калинка» (вих. Алексєєва К.О.) та «Незабудка» (вих. Купенко Т.О.) малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Переглядів: 39 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0