Головна » 2014 » Квітень » 16 » Методичне об’єднання вихователів дошкільних закладів міста з теми: «Сучасні вимоги до мовленнєвого розвитку дошкільників»

Нещодавно на базі ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку проведено методичне об’єднання вихователів дошкільних закладів міста з теми: «Сучасні вимоги до мовленнєвого розвитку дошкільників».

Були представлені нетрадиційні засоби розвитку мовлення та творчості малюків: ігри з сухим басейном, мультисенсорна технологія, інтерактивний театр.

Одним з головних завдань педагога Купенко Оксани Сергіївни, що працює з дітьми раннього віку, є розвиток мовлення малюків, а також, як зробити заняття цікавим одночасно для всіх дітей – і тих, хто розмовляє вже дуже добре, і тих, хто практично ще не вміє цього робити.

Позитивний вплив ігор із сухим басейном на розвиток дітей.

Ігри з кольоровими кульками сухого басейну сприяють різнобічному гармонійному розвитку дітей, зокрема:

• збагаченню словника;
  • розвитку пам’яті, уваги, уяви, творчого мислення;
  • посиленого інтересу до художнього слова завдяки позитивним емоціям, сенсорним відчуттям, імітації рухів, сприймання музичного супроводу;
  • закріплення певних знань про ознаки предметів, тварин, кольору, форми, величини;
  • вихованню уміння працювати в колективі;
  • уміння слухати;
  • зміцнення дружніх стосунків між дітьми.

Також вихователь старшої групи «Барвінок» Самойленко Тетяна Валеріївна продемонструвала інтегроване заняття «Зустріч з казкою» з використанням мультисенсорної технології (інтерактивний театр, перегляд мультфільму).

За допомогою різноманітних засобів художньої літератури відбувається активізація різних органів чуттів: зорові, слухові й тактильні елементи у процесі навчання, що сприяє якісному засвоєнню матеріалу в порівнянні з традиційними методами, забезпечує інтегрований підхід до різних видів дитячої діяльності у старшій групі.

Переглядів: 145 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0