Головна » 2017 » Листопад » 8 » Завжди на варті!
Завжди на варті!

8 листопада 2017 року в ДНЗ «Світлячок» засвітилися вогники рятувального автомобіля (що вже стало доброю традицією) – це представники Миргородського відділу ГУДСНС Укрвїни в Полтавській області завітали до діток і працівників з ціллю «Запобігти, врятувати, допомогти». Мужні рятувальники розповідали діткам про роботу пожежно-рятувального підрозділу, пожежне оснащення, демонстрували спеціалізований автомобіль та його можливості.
     Скільки радості і захоплення було в очах діток, коли рятувальники дозволили приміряти шолом, потримати справжній рукав для гасіння вогню, поспостерігати і сфотографуватися у спецмашині.
       Малеча пригадали як знаходити вихід із ситуації в разі пожежі, вкотре закріпили правила безпеки та правила виклику пожежників за номером «101», вочевидь познайомитися з професією пожежника.

Переглядів: 103 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0