Головна » 2017 » Грудень » 5 » Здоров`язберігаючі технології в закладі
Здоров`язберігаючі технології в закладі

30.11. 2017 р. у ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку, під керівництвом Юрченко Світлани Дмитрівни, була проведена педагогічна рада «Аспекти педагогічної діяльності щодо формування основ здоров’язберігаючої компетентності у дітей дошкільного віку». До засідання приєдналася методист методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради Гречка Любов Михайлівна.

Керівник закладу, Юрченко Світлана Дмитрівна, підвела підсумки про виконання рішень попередньої педагогічної ради і, розуміючи значимість та актуальність обраної теми, сприяючи ефективному використанню вихователями інноваційних форм і методів роботи щодо сучасних оздоровчих методик, запропонувала засідання педагогічної ради провести у нетрадиційній формі методичного фестивалю. Згідно річного плану попередньо, з 02.10.2017р. по 24.11.2017р., був проведений цікавий конкурс серед педагогів закладу «Впровадження інноваційних здоров’язберігаючих технологій в освітній процес».

По другому питанню виступила практичний психолог закладу Бешта Віка Віталіївна з доповіддю «Охорона життя,зміцнення здоров’я, своєчасний фізичний розвиток дітей дошкільного віку з урахуванням їхніх психофізичних особливостей», в якій вона висвітлила принципи оздоровчої спрямованості за якими створюється здоров’язберігаюче середовище саме в нашому ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку. Як висновок – створене середовище націлене на підвищення тонусу нервової системи,формування позитивних емоцій та вироблення у дітей стійкості до стресових ситуацій навколишнього середовища.

Вихователь-методист закладу, Лобанова Неля Миколаївна, взявши на себе роль ведучої методичного фестивалю «Здоров’язберігаючі технології», спланувала практичну частину нетрадиційного засідання. Педагоги мали змогу повправлятися один з одним у впровадженні оздоровчих технологій в освітній процес, перевтілитися в інші образи, активізували та розширили свої знання щодо різноманітності оздоровчих технологій та технік за допомогою підібраних та підготовлених вправ, ігор, гімнастик. Хоч педагоги ніби поринули у дитинство, а насправді - обмінялися досвідом, дізналися про розмаїття видів та технік, методів, повчилися одна в одної, обмінялися думками, враженнями, підвищили рівень професійної майстерності, посприяли власному акмеологічному розвитку.

Звичайно, що оголосили і переможців конкурсу: у номінації «Інноваційні здоров’язберігаючі технології» ними стали вихователь групи раннього віку Купенко Оксана Сергіївна та вихователь групи середнього віку Ванда Тетяна Василівна.

До роботи педагогічної ради з промовою залучилася методист методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради Гречка Любов Михайлівна, яка запропонувала і надалі використовувати у роботі закладу нетрадиційні форми засідань, які сприяють згуртуванню колективу однодумців, творчій роботі педагогів у поєднанні з художньо-естетичним розвитком дітей дошкільного віку, за яким працює ДНЗ, та є потребою сьогодення як відображення інноваційних тенденції розвитку сучасної освіти, а також побажала успіху у подальшій роботі.

Як підсумком нетрадиційної педагогічної ради у рішенні боло прийнято: педагогам продовжувати впроваджувати та застосовувати в освітній діяльності інноваційні здоров’язберігаючі технології у поєднанні з художньо-естетичним розвитком як провідним видом діяльності ДНЗ.

ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку

вихователь-методист Лобанова Н.М.