Головна » 2017 » Січень » 30 » Звіро-аеробіка для малям
Звіро-аеробіка для малям

27 січня 2017 року у ДНЗ №12 «Світлячок» загального розвитку відбулася зустріч учасників Школи педагогічної майстерності інструкторів з фізкультури ДНЗ. Цього разу присутніх об’єднала тема: «Аеробіка – сучасне направлення дитячого фітнесу, її види». Була представлена презентація  з даної теми, під час якої учасники мали змогу поділитися досвідом роботи з дітьми щодо впровадження фітнес напрямків у ДНЗ. Сюжетне заняття «Подорож пінгвінів» (інструктор з фізкультури Гнатенко Анжела Олексіївна) для дітей старшого дошкільного віку, дало змогу вочевидь побачити практичне втілення такого виду дитячої аеробіки як «звіро-аеробіка».

Третім етапом зустрічі став майстер-клас для інструкторів з фізкультури, де вони практично засвоїли навички із звіро-аеробіки.

Досить важливим у роботі з дошкільниками є використання принципу творчої спрямованості, у результаті чого дитина самостійно створює нові рухи, які засновані на використанні рухового досвіду й наявності мотиву, що спонукає до творчої діяльності. Аеробіка сприяє оновленню організму і його функціональному вдосконаленню. А звіро-аеробіка додає естетичного забарвлення заняттям та впливає на їх художньо-естетичний розвиток, формування якого  є одним із головних напрямків роботи нашого дошкільного закладу.

Переглядів: 178 | Додав: гуртова | Рейтинг: 0.0/0