Головна » Статті » Мої статті

Поради батькам.

Як можна допомогти дитині добре поводитись?

1.      Подавайте дітям приклад хорошої поведінки. Діти вчаться наслідуючи поведінку дорослих. Ваша поведінка – приклад для наслідування.

2.            Змінюйте оточення, а не дитину. Краще тримати цінні, крихкі і небезпечні предмети у недосяжних для дітей місцях, аніж потім карати дітей за їхню природну цікавість.

3.           Висловлюйте свої бажання позитивно. Кажіть дітям, чого ви від них очікуєте, замість того, чого не бажаєте.

4.       Висувайте реальні вимоги. Запитуйте себе, чи відповідають ваші вимоги віку дитини, ситуації, в якій вона опинилась. Ви маєте бути більш терпимими до маленьких та хворих дітей.

5. Не надавайте надто великого значення заохоченням і покаранням. В міру дорослішання дитини покарання і заохочення стають все менш результативними. Пояснюйте причину, яка впливає на ваше рішення. Прагніть до компромісу у спілкуванні зі старшими, а з меншими – використовуйте тактику переключення уваги.

6.                    Обирайте виховання без побиття та крику. На початку це може здатися результативним, однак незабаром виявиться: щоразу ви змушені бити все з більшою силою, щоб досягти бажаного результату. Крик або постійні докори є також шкідливими та можуть призвести до тривалих проблем емоційного характеру.

 

Категорія: Мої статті | Додав: гуртова (02.04.2013)
Переглядів: 203 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: